Розробка технології збагачення корисних копалин

Збагачення – одна з найважливіших складових гірничого підприємства, оскільки саме від збагачувачів часто залежить якість, а, отже, і ціна готової продукції.

Наші фахівці мають великий досвід в розробці технології збагачення руд різних цінних компонентів, таких як: залізо, марганець, хром, золото, срібло, титан, фосфор, цирконій, мідь, цинк, свинець, олово, нікель та багато інших. Також ми маємо великий досвід у сфері переробки нерудної сировини та техногенних відходів.

 • Мінералого-технологічні дослідження

  Мінералого-технологічне дослідження є першим і найголовнішим етапом в розробці технології збагачення мінеральної сировини. На даному етапі визначаються наступні властивості руди:

  • хімічний склад
  • мінеральний склад
  • фізико-механічні властивості
  • характер вкраплень цінних компонентів та вміщуючі породи
  • магнітні, поверхневі, електричні та інші технологічні властивості гірських порід
  • попередня якісно-кількісна оцінка отримуваних продуктів збагачення.
 • Проведення лабораторного та пілотного тестування.

  Лабораторне тестування виконується з метою розробки технологічної схеми переробки руди. На даному етапі на невеликих лабораторних пробах тестуються різні методи та режими роботи, а також їх комбінації. По закінченню лабораторного тестування складається декілька альтернативних схем переробки, за якими виконуються збільшені лабораторні тестування та їх техніко-економічне порівняння, на підставі якого вибирається оптимальний варіант технологічної схеми для пілотних тестів.

  Після лабораторних досліджень і вибору оптимального варіанту технологічної схеми для пілотних випробувань уточнюються технологічні показники, визначаються режими роботи обладнання, питомі навантаження на технологічне обладнання та ін. За результатами пілотного тестування отримують необхідні вихідні дані для проектних робіт.

 • Складання технологічних схем

  За результатами тестування замовникові буде наданий технологічний регламент переробки вихідних руд, що включає технологічну схему з урахуванням якісно-кількісних показників переробки, водно-шламової схеми, схеми ланцюга апаратів, рекомендацій з вибору основного технологічного устаткування та попереднього техніко-економічного обґрунтування доцільності переробки даних руд.

 • Вибір технологічного обладнання

  Наша компанія зробить для Вас техніко-економічне порівняння пропозицій від різних виробників України та всього світу.

  Ми інжинірингова компанія, а не виробники обладнання, і не зацікавлені у продажу обладнання якої-небудь конкретної торговельної марки, а шукатимемо найоптимальніше рішення для Вашого проекту.

 • Проектні роботи

  Наша команда проектувальників розробить для Вас весь необхідний комплект проектної документації з використанням сучасних методів проектування та застосуванням раціональних проектних рішень. Вся проектна документація передається Замовникові як в паперовому, так і в електронному вигляді.

ТОВ "ТРОІЛІТ" -Всі права захищені (с) 1993-2015
Копіювання матеріалів тільки з прямим посилання на сайт
Розробка сайту
Веб-студія "Імперія"