Розробка технології видобутку корисних копалин

На основі результатів геологорозвідувальних робіт фахівці нашої Компанії готові розробити для вас найбільш ефективне рішення з організації видобутку корисних копалин, а також дати економічне обґрунтування вибраного рішення.

  • Визначення системи розкриття родовищ

    Система розкриття родовищ корисних копалини залежно від гірничо-геологічних умов залягання та властивостей порід і корисних копалини може бути різною: підземною, відкритою, свердловинною, комбінованою і навіть підводною. Провівши аналіз геологічної інформації та умов видобутку, наші інженери запропонують найоптимальніший варіант для Вашого родовища, і складуть план всіх необхідних заходів для видобутку.

  • Складання плану гірничих робіт

    Ми розробимо для Вас проект видобутку та складемо план розвитку гірничих робіт в повній відповідності з нормативно-правовими і законодавчими вимогами, техніко-економічними умовами, вимогами охорони праці та екологічної безпеки. Маючи план гірничих робіт, Ви завжди будете знати, коли і скільки Ви зможете видобути корисних копалин і якою буде їхня якість. Це дозволить Вам раціонально організувати роботу інших служб гірничого підприємства.

  • Вибір оптимального обладнання
  • Проектні роботи

    Наша команда проектувальників розробить для Вас весь необхідний комплект проектної документації з використанням сучасних методів проектування і застосуванням раціональних проектних рішень. Вся проектна документація передається Замовнику, як на папері, так і в електронному вигляді.

ТОВ "ТРОІЛІТ" -Всі права захищені (с) 1993-2015
Копіювання матеріалів тільки з прямим посилання на сайт
Розробка сайту
Веб-студія "Імперія"