Фундаментальні наукові дослідження

ТОВ «Троіліт» – компанія, яка динамічно розвивається, приділяє особливу увагу розробці інноваційних підходів і технологій.

Окрім вирішення рутинних прикладних завдань, фахівцями компанії ведуться фундаментальні наукові дослідження, направлені на розробку інноваційних прийомів збагачення корисних копалини, пошуково-розвідувальних робіт та організації виробничої діяльності.

Співробітниками компанії захищено 4 патенти на винаходи та корисні моделі, написано безліч наукових праць і монографій. Ми є частими гостями різноманітних наукових конференцій, симпозіумів і т. д.

Більше половини наших співробітників мають наукові ступені.

ТОВ «Троіліт» співпрацює з Вищими навчальними закладами та НДІ в галузі розвитку молодіжної науки, запрошує студентів на практику, дає доступ до використання своєї науково-технічної бібліотеки, яка налічує більше 5 тисяч видань, а також надає допомогу в написанні наукових робіт.

Окрім технічних наук, наші співробітники так само ведуть науково-дослідну діяльність і в гуманітарних науках, особливо в педагогіці, питаннях дистанційної, професійно-технічної та індустріальної освіти.

ТОВ "ТРОІЛІТ" -Всі права захищені (с) 1993-2015
Копіювання матеріалів тільки з прямим посилання на сайт
Розробка сайту
Веб-студія "Імперія"