Про компанію

ТОВ «Троіліт» (до 2014 року МПП «Троіліт») розпочало свою діяльність в 1993 році в м.  Сімферополь, як компанія, яка об’єднує зусилля різних фахівців гірничо-рудної галузі для пошуку та реалізації інноваційних проектів в умовах ситуації в структурах науково-дослідних організацій, яка на той момент динамічно змінювалась, і підходах до організації науково-технічної діяльності.

Компанія брала участь в розробці технологій збагачення, виконанні мінералого-технологічніх досліджень і техніко-економічному оцінюванні гірничо-рудних проектів. До 2011 року основним типами сировини для роботи були залізняк Криворізького басейну, руди апатиту-ільменіту і золотовмісні руди Українського щита, золоті і поліметалеві руди Карпатського металогенічного поясу.

В 2011 році «Троіліт» почав реалізацію проектів за межами України. Першим таким проектом стала розробка технології збагачення доменних і конверторних шламів (Румунія). Також з цього року почали реалізовуватися й інші проекти в області розробки технології переробки відходів гірничих і металургійних підприємств, таких як: хвости збагачення залізистих кварцитів (Україна, Румунія, Туреччина); хвости флотації золото-поліметалевих руд (Румунія); хвости гравітаційного збагачення хромових руд.

В 2014 році компанія змінила адресу своєї реєстрації на м. Київ, однак це не призвело до погіршення роботи. Сьогодні фахівці товариства реалізовують проекти в Україні, Румунії, США,  Туреччині, Македонії, Зімбабве та в інших країнах. Здійснюється робота з різноманітними видами як рудних, так і нерудних корисних копалин. Встановлена співпраця з провідними науково-технічними організаціями не лише України, але й інших країн. Основними напрямками роботи компанії є:

  • Виконання повного комплексу мінералого-технологічних досліджень.

  • Розробка технології збагачення мінеральної сировини.

  • Виконання всіх типів пошукових та геологорозвідувальних робіт.

  • Розробка технологій гірничого видобутку.

  • Технологічний аудит гірничо-рудних підприємств.

  • Управління гірничими проектами.

  • Супутні послуги.

ТОВ "ТРОІЛІТ" -Всі права захищені (с) 1993-2015
Копіювання матеріалів тільки з прямим посилання на сайт
Розробка сайту
Веб-студія "Імперія"